पत्रकारलाई प्राथमिकताका साथ कोरोना खोप दिन सर्वोच्चको अन्तरिम आदेश

नवयुग संवाददाता
६ असार २०७८, आईतवार १७:१०

Advertisement

काठमाडौं । सर्वोच्च अदालतले पत्रकारहरूलाई कोरोनाभाइरसविरूद्ध खोप लगाउने व्यवस्था मिलाउन सरकारलाई आदेश दिएको छ।

Advertisement

न्यायाधीश कुमार चुडालको एकल इजलासले आइतबार पत्रकारहरूको पेशागत प्रकृति र परिस्थिति जनसमुदाय वा समूहमा पुग्नु पर्ने वा जनसम्पर्कमा हुनुपर्ने भएकाले पत्रकारको कार्य प्रकृतिको विशेष परिस्थितिलाई समेत मध्यनजर गरी अंग्रपंक्तिमा रही समाचार संकल गर्ने पत्रकारहरुलाई प्राथमिकता प्रदान गरी कोभिड विरूद्धको पहिलो खोप लगाएकालाई दोश्रो र पहिलो खोप पनि नलगाएकालाई कोभिड विरुद्धको खोप लगाउने व्यवस्था मिलाउनु अन्तरिम आदेश दिएको हो।

Advertisement

पत्रकारहरूलाई कोरोनाको खोप लगाउन माग गर्दै अर्थसंसार डट कमका प्रधान सम्पादक लिलानाथ घिमिरेले सर्वोच्च अदालतमा रिट दायर गरेका थिए। सर्वोच्चले सरकारलाई १५ दिन भित्र अन्तरिम आदेश जारी नगर्नु पर्ने भए लिखित जवाफ पेश गर्नसमेत आदेश दिएको छ।

Advertisement

यसमा तपाइको मत

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*