मकवानपुरकी थिङको कुवेतमा मृत्यु

नवयुग संवाददाता
२९ पुष २०७७, बुधबार १७:४२

Advertisement

मकवानपुर । वैदेशिक रोजगारको क्रममा कुवेत रहेकी मकवानपुरकी एक महिलाको मृत्यु भएको छ । कुवेतमा घरेलु महिला कामदारको रुपमा कार्यरत काँकडा मकवानपुरकी ४० वर्षीया सरिता थिङको आदान अस्पातलमा उपचारकै क्रममा मृत्यु भएको हो ।

Advertisement

ग्यास्ट्रिक बिग्रिएर अल्सर भए पछी अस्पातल भर्ना भएकी थिङको १० जनवरी आईतवार मृत्यु भएको नेपाली राजदूताबास कुवेतका द्धितिय सचिब श्रीकृष्ण सिलवालले पुष्टी गरेको नेपाल पत्रकार महासंघ कुवेत शाखा अध्यक्ष हरी कृष्ण न्यौपानेले जानकारी दिए ।

Advertisement

थिङ बिरुद्द २ बर्ष पहिले घरबाट भागेको (रनवे) मुद्दा परेको थियो । थिङ अबैधानिक रुपमा लुकेर काम गर्दै आएकी थिइन् । दूतावासका अनुसार अबैधानिक रुपमा भारतीय बाटो हुँदै आएको र श्रम सम्झौता पनि नगरेकाले थिङको शव नेपाल पठाउन लाग्ने खर्च परिवारले नै व्यहोर्न पर्ने जनाएको छ । यता थिङको परिवार संग सम्पर्क भएको र शव पठाउनका लागि कानुनी प्रकृया सुरु गरिएको छ ।

Advertisement

यसमा तपाइको मत

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*