बुटवलमा पत्रकार चौधरीसहित ५ संक्रमितको मृत्यु

नवयुग संवाददाता
५ जेष्ठ २०७८, बुधबार १२:०९

फाइल फोटो

रुपन्देही । रुपन्देहीका एक पत्रकारसहित बुटवलको कोरोना विशेष अस्पतालमा ५ जनाको मृत्यु भएको छ । बिहान ४ बजेदेखि ८ बजेको बीचमा पत्रकार हिक्मत चौधरीसहित ५ जनाको निधन भएको हो । उनीहरुको बुटवल धागो कारखानामा संचालित कोरोना विशेष अस्पतालमा उपचारतका क्रममा मृत्यु भएको हो।

Advertisement

तिलोत्तमा बनबाटीका आइसोलेसनमा उपचार सुरु गरिएका चौधरीलाई पछिल्लो समय कोरोना विशेष अस्पताल लगिएको थियो । १० दिनदेखि उपचाररत चौधरीको भेन्टिलेटरमा राखेर उपचारका क्रममा बुधबार बिहान ३:१५ बजे निधन भएको अस्तालका प्रवक्ता डा। बिष्णु गौतमले जानकारी दिए ।

Advertisement

गौतमका अनुसार बिहान ५ जनाको मृत्यु भएको हो । जसमध्ये रुपन्देहीका ४ जना कोरोना पोजिटिभ बिरामी र एकजना सैनामैनाका पुरुषको कोरोना नेगेटिभ देखिएपनि मृत्यु भएको छ।

Advertisement
Advertisement

यसमा तपाइको मत

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*