२१ मंसिर २०७९, बुधबार

नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीद्वारा पार्टीको दसौँ महाधिवेशनको भव्य उद्घाटन

प्रकाशित मिति :  १० मंसिर २०७८, शुक्रबार ०८:०९नेकपा एमालेका अध्यक्ष एवं पूर्वप्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले दसौँ महाधिवेशनको भव्यसमुद्घाटन गर्नुभएको छ । उहाँले रमिोटबाट झण्डोत्तोलन गर्दै दसौँ महाधिवेशनको विधिवत उद्घाटन गर्नुभएको हो ।

उहाँले राष्ट्रिय झण्डा, एमालेको झण्डा र हसियाँ हथौडा अंकित झण्डा एकैसाथ उठाएर उद्घाटन गर्नुभएको हो ।कार्यक्रम उद्घाटन अघि मञ्चमा प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवा र एमाले अध्यक्ष केपी शर्मा ओली एकसाथ प्रवेश गर्दा त्यहाँ गडगडाहट तालीले स्वागत गरिएको थियो । उहाँहरु दुबै जनाले हात हल्लाएर अभिवादन गर्दा मञ्च वरपर रहेका लाखौँ कार्यकर्ताहरूले हुटिङ र नाराबाजी गरेका थिए ।प्रतिक्रिया दिनुहोस !

२०१४ साल कात्तिक १५ गते ‘नवयुग’ पहिलोपटक साप्ताहिकका रुपमा प्रकाशित भएको थियो ।
अविभाजित नेपाल कम्युनिस्ट पार्टीको मुखपत्रका रुपमा यसको पहिलो अङ्कको मुख्य समाचारमा छापिएको थियो, ‘विधानसभाको लागि कम्युनिस्ट पार्टी सङ्घर्षशील ।’ पहिलो अङ्क (अङ्क १) को मूल्य १० पैसा थियो । ०४७ मा तत्कालीन नेकपा (माले) ले ‘नवयुग’लाई आफ्नो मुखपत्रका रुपमा आत्मसात गरेर प्रकाशन अघि बढाएको थियो । ०५५ सम्म यसको प्रकाशन अनियमित र विभिन्न स्वरुपमा भयो । थप..