२१ मंसिर २०७९, बुधबार

केपी शर्मा ओली राष्ट्रवादी नेताः कमल थापा

प्रकाशित मिति :  १० मंसिर २०७८, शुक्रबार ०८:२०चितवन । राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टीका अध्यक्ष कमल थापाले नेकपा एमालेका अध्यक्ष एवं पूर्वप्रधानमन्त्री केपी शर्मा राष्ट्रवादी नेता भएको बताउनु भएको छ । नेकपा एमालेको दसौँ महाधिवेशनको भव्य समारोहलाई सम्वोधन गर्दै उहाँले यस्तो बताउनु भएको हो ।

उहाँले नाकाबन्दीका बेला भारतसँग नझुकेको प्रसङ्ग कोट्याउँदै तेल र रेलका कुरा केपी ओली नेतृत्वको सरकारका पालामा नै उठेको दाबी गर्नुभयो । उहाँले चुच्चे नक्शा निकाल्ने आँट केपी ओली नेतृत्वको सरकारले गरेको भन्दै उहाँलाई राष्ट्रवादी नेताको संज्ञा दिनुभयो ।प्रतिक्रिया दिनुहोस !

२०१४ साल कात्तिक १५ गते ‘नवयुग’ पहिलोपटक साप्ताहिकका रुपमा प्रकाशित भएको थियो ।
अविभाजित नेपाल कम्युनिस्ट पार्टीको मुखपत्रका रुपमा यसको पहिलो अङ्कको मुख्य समाचारमा छापिएको थियो, ‘विधानसभाको लागि कम्युनिस्ट पार्टी सङ्घर्षशील ।’ पहिलो अङ्क (अङ्क १) को मूल्य १० पैसा थियो । ०४७ मा तत्कालीन नेकपा (माले) ले ‘नवयुग’लाई आफ्नो मुखपत्रका रुपमा आत्मसात गरेर प्रकाशन अघि बढाएको थियो । ०५५ सम्म यसको प्रकाशन अनियमित र विभिन्न स्वरुपमा भयो । थप..