२० मंसिर २०७९, मंगलवार

आगामी निर्वाचनमार्फत पुनः एमालेले सत्ताको बागडोर सम्माल्छः बादल

प्रकाशित मिति :  १० मंसिर २०७८, शुक्रबार ०८:४१चितवन । नेकपा एमालेका स्थायी कमिटी सदस्य रामबहादुर थापा ‘बादल’ले आगामी निर्वाचनमार्फत पुनः एमालेले सत्ताको बागडोर सम्माल्ने दाबी गर्नुभएको छ । एमालेको दसौँ महाधिवेशन उद्घाटनसत्रमा सम्वोधन गर्दै उहाँले यस्तो दाबी गर्नुभएको हो ।

उहाँले प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवा सँगै एउटै मञ्चमा रहेका बेला वर्तमान सरकार परमादेशबाट बनेको भन्दै एमालेमात्रै देशभक्त, अनुशासित र लोकतान्त्रिक पार्टी भएको पुष्टि भएको उल्लेख गर्नुभयो । बादलले प्रतिक्रियावादीहरुले नेकपालाई तीन टुक्रा बनाएको आरोप समेत लगाउनुभयो ।प्रतिक्रिया दिनुहोस !

२०१४ साल कात्तिक १५ गते ‘नवयुग’ पहिलोपटक साप्ताहिकका रुपमा प्रकाशित भएको थियो ।
अविभाजित नेपाल कम्युनिस्ट पार्टीको मुखपत्रका रुपमा यसको पहिलो अङ्कको मुख्य समाचारमा छापिएको थियो, ‘विधानसभाको लागि कम्युनिस्ट पार्टी सङ्घर्षशील ।’ पहिलो अङ्क (अङ्क १) को मूल्य १० पैसा थियो । ०४७ मा तत्कालीन नेकपा (माले) ले ‘नवयुग’लाई आफ्नो मुखपत्रका रुपमा आत्मसात गरेर प्रकाशन अघि बढाएको थियो । ०५५ सम्म यसको प्रकाशन अनियमित र विभिन्न स्वरुपमा भयो । थप..