१५ मंसिर २०७९, बिहीबार

नेकपा एमालेको अनलाईन नवयुगको पार्टी अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीद्वारा विधिवत उद्घाटन

प्रकाशित मिति :  १० मंसिर २०७८, शुक्रबार १०:३१चितवन । नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले नेकपा एमालेको अनलाइन सञ्चारमाध्ययम नवयुग डटकमको उद्घाटन गर्नुभएको छ । नेकपा एमालेका प्रचार विभाग प्रमुख योगेश भट्टराई, प्रवक्ता प्रदीप ज्ञवाली र अनलाइनका सम्पादक एवं डिजिटल मिडिया नवयुक डटकमका सम्पादक सूर्य थापासहित अध्यक्ष ओलीले अनलाइनको उद्घाटन गर्नुभएको हो ।

नेकपा एमालेले यस अघिसम्म विचार प्रधान पत्रिका नवयुग प्रकाशन गर्दै आएको थियो । सूचना र प्रविधिको विकासलाई अझै अघि बढाउन नवयुगको अनलाई सुरु गरेको एमाले प्रचार विभाग प्रमुख योगेश भट्राईले जानकारी दिनुभयो ।प्रतिक्रिया दिनुहोस !

२०१४ साल कात्तिक १५ गते ‘नवयुग’ पहिलोपटक साप्ताहिकका रुपमा प्रकाशित भएको थियो ।
अविभाजित नेपाल कम्युनिस्ट पार्टीको मुखपत्रका रुपमा यसको पहिलो अङ्कको मुख्य समाचारमा छापिएको थियो, ‘विधानसभाको लागि कम्युनिस्ट पार्टी सङ्घर्षशील ।’ पहिलो अङ्क (अङ्क १) को मूल्य १० पैसा थियो । ०४७ मा तत्कालीन नेकपा (माले) ले ‘नवयुग’लाई आफ्नो मुखपत्रका रुपमा आत्मसात गरेर प्रकाशन अघि बढाएको थियो । ०५५ सम्म यसको प्रकाशन अनियमित र विभिन्न स्वरुपमा भयो । थप..