१४ मंसिर २०७९, बुधबार

केन्द्रीय कमिटीको अन्तिम नाम प्रस्ताव गर्न अध्यक्ष ओली बन्दसत्र हलमा प्रवेश, अध्यक्ष मण्डलमा छलफल हुँदै

प्रकाशित मिति :  १२ मंसिर २०७८, आईतवार १७:११काठमाडौँ । नेकपा एमालेको दसौँ महाधिवेशनबाट सर्वसम्मत नेतृत्व छनोट गर्ने अन्तिम प्रयास स्वरुप नेकपा एमालेको बन्दसत्र अध्यक्ष मण्डलको बैठक सुरु भएको छ ।

विभिन्न नेताहरुसँग सामूहिक र पदका आकांक्षी नेताहरुसँग पनि पटक–पटक छलफल गरेपछि अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले पदाधिकारीसहित तयार पारेको ३ सय १ प्रस्तावित केन्द्रीय समिटी सदस्यको नामसहित अध्यक्ष मण्डलको बैठक सुरु भएको हो ।

प्रस्तावित नाम अध्यक्ष मण्डलमा रहनु भएका ईश्वर पोखरेल, भीम रावल, अष्टलक्ष्मी शाक्य, रामबहादुर थापा बादल, युवराज ज्ञवालीलगायतसँग छलफल गरेपछि बन्दसत्रमा पेस गर्ने कार्यतालिका छ । केन्द्रीय कमिटीको अन्तिम सूचिसहितको नाम लिएर बन्दसत्र हलभित्र अध्यक्ष ओली प्रवेश गर्दा कार्यकर्ताले भब्य स्वागत गरेका थिए ।प्रतिक्रिया दिनुहोस !

२०१४ साल कात्तिक १५ गते ‘नवयुग’ पहिलोपटक साप्ताहिकका रुपमा प्रकाशित भएको थियो ।
अविभाजित नेपाल कम्युनिस्ट पार्टीको मुखपत्रका रुपमा यसको पहिलो अङ्कको मुख्य समाचारमा छापिएको थियो, ‘विधानसभाको लागि कम्युनिस्ट पार्टी सङ्घर्षशील ।’ पहिलो अङ्क (अङ्क १) को मूल्य १० पैसा थियो । ०४७ मा तत्कालीन नेकपा (माले) ले ‘नवयुग’लाई आफ्नो मुखपत्रका रुपमा आत्मसात गरेर प्रकाशन अघि बढाएको थियो । ०५५ सम्म यसको प्रकाशन अनियमित र विभिन्न स्वरुपमा भयो । थप..