२१ मंसिर २०७९, बुधबार

यस्तो छ अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले प्रस्ताव गर्नुभएको र हलबाट पारित नेकपा एमालेका पदाधिकारीको सूची

प्रकाशित मिति :  १३ मंसिर २०७८, सोमबार ०४:०५सौराहा । नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले महाधिवेशनबाट निर्वाचित पदाधिकारीको सर्वसम्मत प्रस्ताव गर्नुभएको सूची यस्तो छ । अध्यक्ष ओलीले सर्वसम्मत रुपमा नाम प्रस्ताव गरे पनि उपाध्यक्षमा नाम प्रस्ताव गरिएका भीम रावलले अध्यक्ष र उपमहासचिवमा प्रस्ताव गर्नुभएको नेता घनश्याम भुसालले उपाध्यक्षमा उम्मेदावरी दिनुहुने तयारी गरेपछि र उहाँहरुले प्रस्ताव गरेको पद अस्वीकार गरेपछि उहाँहरुको नाम हटाएर प्रस्ताव गर्नुभएको छ । पूर्वसचिव भीम आचार्यले पनि सचिवमै उम्मेदवारी दिने तयारी गर्नुभएको छ ।

पदाधिकारीको प्रस्तावित र हलबाट स्वीकृत सूची

ध्यक्षः केपी शर्मा ओली

वरिष्ठ उपाध्यक्षः ईश्वर पोखरेल

उपाध्यक्षः युवराज ज्ञवाली, अष्टलक्ष्मी शाक्य, सुरेन्द्र पाण्डे, रामबहादुर थापा बादल, विष्णु पौडेल, सुवासचन्द्र नेम्वाङ

महासचिवः शंकर पोखरेल

उपमहासचिवः प्रदीप ज्ञवाली, पृथ्वी सुब्बा गुरुङ, विष्णु रिमाल

सचिवः टोपबहादुर रायमाझी, रघुवीर महासेठ, छविलाल विश्वकर्मा, लेखराज भट्ट, योगेश भट्टराई, गोकर्ण विष्ट, पद्मा अर्याल

अध्यक्ष ओलीले केन्द्रीय सदस्यहरुको नाम पनि सर्वसम्मत् चयन गर्नुभएको छ ।प्रतिक्रिया दिनुहोस !

२०१४ साल कात्तिक १५ गते ‘नवयुग’ पहिलोपटक साप्ताहिकका रुपमा प्रकाशित भएको थियो ।
अविभाजित नेपाल कम्युनिस्ट पार्टीको मुखपत्रका रुपमा यसको पहिलो अङ्कको मुख्य समाचारमा छापिएको थियो, ‘विधानसभाको लागि कम्युनिस्ट पार्टी सङ्घर्षशील ।’ पहिलो अङ्क (अङ्क १) को मूल्य १० पैसा थियो । ०४७ मा तत्कालीन नेकपा (माले) ले ‘नवयुग’लाई आफ्नो मुखपत्रका रुपमा आत्मसात गरेर प्रकाशन अघि बढाएको थियो । ०५५ सम्म यसको प्रकाशन अनियमित र विभिन्न स्वरुपमा भयो । थप..