१४ मंसिर २०७९, बुधबार

एमाले दसौँ महाधिवेशनमा मतदान जारी, मतदान लगत्तै परिणाम सार्वजनिक

प्रकाशित मिति :  १४ मंसिर २०७८, मंगलवार ०१:४५चितवन । नेकपा एमालेको दसौँ महाधिवेशनमा नेतृत्व चयनका लागि मतदान जारी छ । अध्यक्षका प्रत्यासी वर्तमान अध्यक्ष केपी शर्मा ओली र उपाध्यक्ष भिम रावलले मतदान गरिसक्नु भएको छ ।

त्यसैगरी अन्य पदाधिकारी र सदस्यसहित प्रतिनिधिले लाइनमा बसेर मतदान गरिरहेका छन् । सौराहास्थित होटल सेभेन स्टारमा भइरहेको मतदान सकिएसँगै केहीबेरमै मत परिणाम सार्वजनिक गर्ने निर्वाचन आयोगको तयारी छ । एकजना मतदातालाई मतदान गर्न कम्तीमा १५ मिनेट लाग्ने देखिएको छ । पूर्वप्रधानमन्त्री समेत रहनु भएका एमाले अध्यक्ष ओलीले पनि करीब १५ मिनेटमा मतदान गरिसक्नु भएको थियो ।प्रतिक्रिया दिनुहोस !

२०१४ साल कात्तिक १५ गते ‘नवयुग’ पहिलोपटक साप्ताहिकका रुपमा प्रकाशित भएको थियो ।
अविभाजित नेपाल कम्युनिस्ट पार्टीको मुखपत्रका रुपमा यसको पहिलो अङ्कको मुख्य समाचारमा छापिएको थियो, ‘विधानसभाको लागि कम्युनिस्ट पार्टी सङ्घर्षशील ।’ पहिलो अङ्क (अङ्क १) को मूल्य १० पैसा थियो । ०४७ मा तत्कालीन नेकपा (माले) ले ‘नवयुग’लाई आफ्नो मुखपत्रका रुपमा आत्मसात गरेर प्रकाशन अघि बढाएको थियो । ०५५ सम्म यसको प्रकाशन अनियमित र विभिन्न स्वरुपमा भयो । थप..