१४ मंसिर २०७९, बुधबार

अब राष्ट्रिय राजनीतिको नेतृत्व एमालेले गर्छः अध्यक्ष ओली

प्रकाशित मिति :  १७ मंसिर २०७८, शुक्रबार ०८:५२काठमाडौँ । थापाथलीस्थित पार्टी केन्द्रीय कार्यालय पुगेर अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीलेसँगै वरिष्ठ उपाध्यक्ष ईश्वर पोख्रेल, उपाध्यक्षहरु अष्टलक्ष्मी शाक्य, युवराज ज्ञवाली, सुवास नेम्वाङ, विष्णु पौडेल, सुरेन्द्र पाण्डे, रामबहादुर थापा बादलले पनि आ–आफ्नै कार्यकक्षमा पदभार ग्रहण गर्नुभयो ।

त्यसैगरी महासचिव शंकर पोख्रेल र सचिवहरुले पनि आ–आफ्नै कक्षमा पदभार ग्रहण गर्नुभयो । पदभार ग्रहणपछि सम्वोधन गर्दै अध्यक्ष ओलीले राष्ट्रिय राजनीतिको नेतृत्व नेकपा एमालेले गर्ने बताउनुभयो । पदबहाली कार्यक्रममा केन्द्रीय सदस्यहरुको पनि बाक्लो उपस्थिति रहेको थियो ।प्रतिक्रिया दिनुहोस !

२०१४ साल कात्तिक १५ गते ‘नवयुग’ पहिलोपटक साप्ताहिकका रुपमा प्रकाशित भएको थियो ।
अविभाजित नेपाल कम्युनिस्ट पार्टीको मुखपत्रका रुपमा यसको पहिलो अङ्कको मुख्य समाचारमा छापिएको थियो, ‘विधानसभाको लागि कम्युनिस्ट पार्टी सङ्घर्षशील ।’ पहिलो अङ्क (अङ्क १) को मूल्य १० पैसा थियो । ०४७ मा तत्कालीन नेकपा (माले) ले ‘नवयुग’लाई आफ्नो मुखपत्रका रुपमा आत्मसात गरेर प्रकाशन अघि बढाएको थियो । ०५५ सम्म यसको प्रकाशन अनियमित र विभिन्न स्वरुपमा भयो । थप..