२२ मंसिर २०७९, बिहीबार

मुस्ताङमा चार वडाध्यक्षसहित एमालेका आठ जना उम्मेदवार निर्विरोध निर्वाचित

प्रकाशित मिति :  १३ बैशाख २०७९, मंगलवार १०:३०


मुस्ताङ । मुस्ताङमा नेकपा एमालेले स्थानीय निर्वाचनमा खाता खोलेकाे छ । घोक्कर गाउँपालिका वडा १ मा अध्यक्ष पदमा टाँसी डेन्डुक ठकुरी, वडा ३ मा झ्याङ तेन्जिङ गुरुङ र वडा ४ मा झ्याङ दाङ खोताङ गुरुङ निर्विरोध निर्वाचित भएसँगै मुस्ताङमा एमालेले खाता खाेलेकाे हाे ।

निर्वाचन कार्यालयका अनुसार धरप गाउँपालिका वडा ५ मा प्रदीप थकाली र वडा सदस्य आईतबहादुर थकाली निर्विरोध निर्वाचित हुनुभएको छ । सोही गाउँपालिकामा वडा १ मा वडा सदस्य मनि विक, वडा २ मा अनिता घतानी र बुद्ध ज्वाप्चङ निर्वाचित हुनुभएको निर्वाचन कार्यालयले जनाएको छ ।प्रतिक्रिया दिनुहोस !

२०१४ साल कात्तिक १५ गते ‘नवयुग’ पहिलोपटक साप्ताहिकका रुपमा प्रकाशित भएको थियो ।
अविभाजित नेपाल कम्युनिस्ट पार्टीको मुखपत्रका रुपमा यसको पहिलो अङ्कको मुख्य समाचारमा छापिएको थियो, ‘विधानसभाको लागि कम्युनिस्ट पार्टी सङ्घर्षशील ।’ पहिलो अङ्क (अङ्क १) को मूल्य १० पैसा थियो । ०४७ मा तत्कालीन नेकपा (माले) ले ‘नवयुग’लाई आफ्नो मुखपत्रका रुपमा आत्मसात गरेर प्रकाशन अघि बढाएको थियो । ०५५ सम्म यसको प्रकाशन अनियमित र विभिन्न स्वरुपमा भयो । थप..